Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Teslimat Koşulları

     Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 10 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde hazırlanır ve teslimat adresinin Şile / Avcıkoru'ya uzaklığına göre en kısa sürede size ulaştırılır.

     Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri için lütfen yetkili ile iletişime geçiniz.

     Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

      Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün teslimatı ile ilgili güncel bilgiler sizinle paylaşılacaktır.

     "e-alkan.com" on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise bekleme süresi ile ilgili bilgiyi mail tarafınıza e-posta iletilecektir. Ürün bu e-postada belirtilen tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.